Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby


1. Osobný odber v Poprade - Zdarma na Štefánikovej 4560/48.

Prosíme vás, aby ste si vašu objednávku vyzdvihli najneskôr do 48h od termínu v avíze o vyzdvihnutí. Pri osobnom odbere je možná platba v hotovosti aj platobnou kartou.

2. Kuriérmi SDS, GLS a DPD a 123 kuriér v rámci celého Slovenska

Pneumatiky pre osobné automobily a motocykle: 4€ s DPH za 1 kus pneumatiky. Pri kúpe 1ks pneu / disku účtujeme palivový príplatok 4,00 €.

Nákladné pneumatiky 40 € s DPH za 1 kus pneumatiky

Pri dobierke je možná iba platba v hotovosti.
Pneumatiky, ktoré máme skladom doručujeme do 3 pracovných dní po akceptácii objednávky. Email o akceptácii objednávky je zasielaný po spracovaní objednávky. Správa o prijatí objednávky je len oznámením o zaregistrovaní objednávky.

Doklad o úhrade dobierky vystavuje kuriér kuriérskej spoločnosti, ktorá tovar doručí. Tento doklad je potrebné vyžiadať si od kuriéra.

Prevádzkovateľ eshopu nevie takýto doklad vystaviť, keďže neprijíma hotovosť od zákazníka priamo, ale prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Jediné doklady, ktoré vystavuje Prevádzkovateľ sú faktúra pri zaslaní na dobierku alebo doklad z ERP pri osobnom odbere v predajni, podľa platnej legislatívy.3. Platba v hotovosti

Pri osobnom odbere na Štefánikovej 4560/48 v Poprade, alebo kdekoľvek pri preberaní tovaru na dobierku od kuriérov spoločností SDS, GLS alebo DPD. 

Najnižšia doprava

Vašu objednávku odteraz vybavíme s najnižšiou dopravou! Osobné a motocyklové pneumatiky v sume 4 € s DPH za 1 kus. Pri kúpe 1ks pneu / disku účtujeme palivový príplatok 4,00 €. Nákladné pneumatiky 40€ s DPH/ks za prepravu kuriérskou spoločnosťou SDS/DPD v rámci celého Slovenska! V prípade, že bývate v okolí Popradu, môžete si objednávku prevziať po notifikácii osobne na Štefánikovej 4560/48.

Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme dostupný na našom sklade doručíme nasledovný pracovný deň (*mimo sezóny). Objednávka musí byť zadaná do 13:00 pracovného dňa. Ak tovar nemáme dostupný na sklade, budeme Vás informovať o termíne doručenia e-mailom alebo telefonicky.

Výmena tovaru

Zistili ste, že objednaný tovar nie je správny? Neváhajte a kontaktujte nás vrámci dohody o výmene tovaru za iný. Promtne Vám výmeníme tovar za iný. Stačí ak nás kontaktujete telefonicky alebo e-mailom. Nezabudnite uviesť číslo objednávky.