Rovnanie a zváranie diskov v Poprade

Dnešné cesty sú plné nerovností a výtlkov. Ak sa aj Vám stalo, že ste si poškodili ALU disk a potrebujete ho vyrovnať, naši odborníci sú Vám k dispozícii. Disky vieme dokonale opraviť, takže nemusíte zhánať nové.

Cena za rovnanie a zváranie ALU disku je od 30€ s DPH za disk. Konečná cena je určená podľa rozsahu poškodenia disku, časovej náročnosti opravy a ďalších súvisiacich prác.

Oprava ALU diskov zahrňuje:

- Individuálne posúdenie poškodenia diskov

- Rovnanie, renovácia diskov

- Zváranie diskov Poznámka:

Služby sú vhodné pre všetky typy osobných automobilov.


Rovnanie a zváranie diskov u nás v pneuservise:

SEGAT a.s. Štefánikova 4560/48, 058 01 Poprad


Otvorené: Po-Pia: 7:30 - 17:00 So: 7:30 - 12:00

Telefón: +421 918 490 646 (Možnosť objednať sa, nepovinné)

E-mail: obchod@pneucom.sk

Najnižšia doprava

Vašu objednávku odteraz vybavíme s najnižšiou dopravou! Osobné a motocyklové pneumatiky v sume 3€ s DPH/ks za prepravu, nákladné pneumatiky 40€ s DPH/ks za prepravu kuriérskou spoločnosťou GEIS alebo DPD v rámci celého Slovenska! V prípade, že bývate v okolí Popradu, môžete si objednávku prevziať po notifikácii osobne na Štefánikovej 4560/48.

Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme dostupný na našom sklade doručíme nasledovný pracovný deň (*mimo sezóny). Objednávka musí byť zadaná do 13:00 pracovného dňa. Ak tovar nemáme dostupný na sklade, budeme Vás informovať o termíne doručenia e-mailom alebo telefonicky.

Výmena tovaru

Zistili ste, že objednaný tovar nie je správny? Neváhajte a kontaktujte nás vrámci dohody o výmene tovaru za iný. Promtne Vám výmeníme tovar za iný. Stačí ak nás kontaktujete telefonicky alebo e-mailom. Nezabudnite uviesť číslo objednávky.